.
Sportovnivozy.cz - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Novinky

Bude 2DIN autorádio to co bývalo?

Jelikož přibývá stále více zákazníků, kteří řeší nekvalitu/nefunkčnost 2DIN čínských autorádií zakoupených ať už z Číny přímo (Aliexpress, Ebay, Amazon, Mall, Kaufland) a může být zprostředkováno přes známý shop, rozhodl jsem se napsat tento článek.

V postupující době snahy konkurentů nabídnout levněji a poutavěji "to samé" se trh zaplavuje čím dál více nekvalitnějším zbožím, které má nečitelný display, špatný příjem FM stanic rádia, nekvalitní zvuk, pomalý chod, trpí zamrzáváním nebo se zkrátka po pár měsících, či dokonce po pár týdnech zkrátka rozhodně přestat fungovat, je mi trochu smutno kam jsou zákazníci směřování. 

Doba x let zpět je pryč a nezbývá než si na to zvyknout. Pod tlakem cen a zdánlivého pocitu, že 2 autorádia s rozdílnou cenou jsou stejné, jen jedno je levnější, tak tomu tak ve skutečnosti úplně není. Kvalita je rozdílná a o co hůř, především je rozdílný servis zákazníkovi. Spousta prodejců se řídí pravidlem "hlavně prodat a dál se nestarat". Potom vznikají situace, které řeším každý týden, kdy někdo volá, že má problém s příjmem FM stanic rádia, že ho není slyšet za jízdy při handsfree na druhé straně a častokrát takový zákazník dostane reakci od prodejce ve stylu:,,co byste pane chtěl za 10 tisíc, podívejte se kolik stojí samotná handsfree sada. Dáte za ní 6 i více tisíc..." 

Je opravdu smutné toto poslouchat od klientů. Sám jsem zvědav, jak bude nově ambiciózní Kaufland stíhat řešit prodeje autorádií a především reklamace spojené s nabízenou nekvalitou, nehledě na spoustu chyb, které se může dopustit každý jednotlivec při neodborné montáži.

Při pozorování vývoje trhu tím směrem, že giganti se stávají monopoly v takové míře, že specializované drobné prodejny začínají být pohlcovány a defakto nuceni začít nabízet nekvalitu, protože jednoduše řečeno, zákazník vidí "to samé" za zlomek ceny, jenže rozdíl pozná až po instalaci a následně se obrací na e-shop specializované drobné prodejny.

Pokud chcete podpořit specializovaný eshop s osobním přístupem, budu rád, když dáte přednost před monopolem, který má zacíleno na objemy.

Srnec

Srncův krám, welcome!

ahoj všem příznivcům netradičních prvků vozů. Důvod proč jsem se rozhodl založit tuto webovou adresu je zjištění, že opravdu žijeme v korupční zemi

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem