.
Sportovnivozy.cz - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

ČLÁNKY - ČTĚTE!

Snažili jste se někdy reklamovat zakoupené čínské OEM nebo 2DIN autorádio u svého prodejce a neuspěli jste?

Potom možná tento článek bude právě pro vás.

neúspěšná reklamace 2DIN autorádia z číny

 

Protože každý týden mi někdo píše ohledně opravy nějakého čínského autorádia, rozhodl jsem se napsat tento příspěvek, který by se měl v budoucnu rozšířit o nějaký ucelený článek. Spoustu lidí z těch, kteří mě kontaktovali skrz opravu čínského autorádia, které zakoupili buď přímo z číny prostřednictvím Ebay, Aliexpress, Wish, Amazon nebo jiných cizích portálů, nebo ještě hůř od někoho z bazoše, sbazaru nebo jiných českých portálů v domnění, že prodejce je seriózní a cena byla opravdu zajímavá, nebo úplně nejhůř, kdy si říkám, že už je opravdu něco velmi špatně, když zákazník zakoupí autorádio od nejmenovaných 2DIN eshopů u nás v česku, kteří by měli ctít právo spotřebitele a pokud se zakoupené zboží porouchá, uplatňovat reklamaci, která bohužel pro zákazníka dopadá často špatně, což mi potvrdili zákazníci, kteří pak u mne řešili servis.

 problem nefunkční autorádio bmw e46 nejde displej, řešení

Každý chce vydělat, to je jasné, ale pokud někdo něco prodává, měl by zároveň řešit i reklamace a pokud z ničeho nic přestane autorádio fungovat, nechce se spustit,přestane hrát nebo zkrátka jiný problém a prodejce se vymlouvá, že se jedná o chybný "bootloader" v lepším případě nebo nereaguje vůbec, tak má prodejce zajistit nápravu, aby zákazník dostal funkční produkt, Onen chybný bootloader je smutná zkušenost jednoho z mých zákazníků, jak dostal sděleno, tak skrz nevědomost zákazníka, zákazník sklopí uši a řekne si:,,asi jsem něco podělal já" a naštvaný pak hledá řešení někde jinde.

V tomto článku naleznete několik screenů z různých situací, kde uživatelé řešili potíže s autorádiem, které koupili buď v Číně přímo anebo za pomocí neprověřeného prodejce a nyní řeší problém po vlastní ose. Takových by se dalo najít spoustu, kdy lidé co si pořídili 2DIN nebo OEM autorádio hledali odpověď všude možně na internetu, ať na různých fórech, klubech, tak na facebook nebo youtube kanálech prosící o radu "co s tím".

špatná podpora autorádií z číny

Tímto příspěvkem bych chtěl podobným budoucím špatným zkušenostem předejít tak, aby každý, kdo bude v budoucnu uvažovat o nějakém 2DIN nebo OEM autorádiu, ať už se systémem Windows CE nebo Android, tak ať se v nejlepším případě obrátí na mne ( :) ), naebo alespoň ať se nejprve ujistí, že prodejce má dobrý ohlas, v obchodních podmínkách nepíše do podrobných bodů, že neuznává reklamce v případě a,b,c,d... a zároveň se vyvaruje i cizím portálům. Ikdyž to někdy může vyjít a z ciziny nakoupit levněji. Vyjde to levněji, pokud nezapočítáte svůj čas strávený nad hledáním informací na internetu, jak autorádio zapojit, jak ho vyměnit, jak ho použít, jak ho nastavit atd. Každý chodíme do práce a každý máme určitou "hodinovku" nebo-li částku, kterou dostáváme za hodinu svého času, zkuste si ze zajímavosti spočítat, kolik jste ve výsledku ušetřili peněz, pokud jste strávili nad hledáním informací 2-4 hodiny, které jste mohli využít k odpočinku nebo jinému smysluplnějšímu koníčku, popř. vydělání peněz.

nakupujte v Číně

Kašlete na "značky" Isudar, Xtrons, Geborn, Eunavi, Joying, Mekede, Navifly,Junsun, Bosion, Pumpkin, ZWNav, Hizpo, Bulltronics a další všemožné mutace. Všechno jsou to jen obchodní značky zavedené jen proto, aby preferovaly daného dodavatele. Pokud by se za danou značkou měla skrývat kvalita nebo podpora daného produktu, budiž, bohužel v dnešní době se pouze využívá k tomu, aby se vyhledávání produktu směřovalo k konkrétnímu prodejci, bohužel/bohudík zákazník si to v dnešní době takto přeje pro lepší? orientaci, tak je to takto zavedeno. Zvažuji spíše vtipné pojmenování autorádií něco jako SrneCzech a díky hezky česky orientovanému názvu reprezentující kvalitní produkt, kvalitní podporu a kvalitní servis snad zákazníci pochopí, že to bude ta správná cesta :)

isudar problém, porucha opět

Ať už nakoupíte odkudkoliv, na Srncův Krám se můžete vždy obrátit

S ústou 

Martin Smrček - Srncův Krám

 

Záznamy nebyly nalezeny...