.
Sportovnivozy.cz - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Rozšířil se nám tu takový nešvar "2DIN přímo z Číny"

 
Poslední dobou se na mne obrací zákazníci, kteří si své 2DIN autorádio s android systémem zakoupili "přímo z Číny". Bohužel, dnešní pán byl a je nešťastným příkladem, jak můžete dopadat. Protože se autorádia dodávají pro každý vůz jako plug and play, Při zapojení autorádia s přiloženou kabeláží, se vzápětí z autorádia jen zakouřilo a zaplať pán bůh ve voze spálilo jen pojistku pro autorádio. Po hledání příčiny bylo zjištěno, že přibalená kabeláž je sice pro toto autorádio a vozidlo, nicméně všechny reproduktory byly v konektoru napojeny do zkratu, to znamená jeden reproduktor na dva plusy nebo na dva mínusy. Dále přívodních +12V bylo navedeno na kostru a kostra naopak na napájení. 
 
Takto dopadl pán, který dostal dárek od svého syna, že prý přece nebude utrácet peníze za něco, co může koupit v Číně za půlku apod. Tudíž vyhodil z okna pár tisíc korun za něco, co nyní může mít jako těžítko a rodině poděkovat za nákupní majstrštyk. 
 
Prosím vás, nevěřte všemu, co se na nejrůznějších fórech, skupinách, sociálních sítích píše. Je spousta modelů, byť vypadají dle obrázku stejně, ne vždy tomu tak je i uvnitř, což přes internet nemáte šanci zjistit kolikrát. 
 
Přenechte zkušeným to, co zkušeným má být přenecháno a nebudeme se tu zaplavovat zbytečně odpadem :)
 
Hezký den
Srnec